417
laboranti
26
koolitust
37
eksperti
39 €
kuutasu (+ km)

Eksperdid

Timo Porval

Timo on turundusstrateeg ja digiturunduse entusiast, kes aitab ettevõtetel erinevaid digiprojekte nende äri suurde pilti sobitada, et need võimalikult palju tulu tooksid.

Turundusideedes keskendub ta alati suurele kasutajate kasule. Lisaks Turunduslaborile leiab tema ettvõtmiste hulgast digiagentuuri Lavii ja podcasti “Ekspordime”.

Sven Nuum

Sven Nuum on sotsiaalmeediaturunduse koolitaja, kes on koos partneritega üles ehitanud mitu ettevõtet. Koos Teet Torimiga pandi alus Boost Yourselfile ja Nullist turunduskoolile ning Shalini Modyga GraceFiti online-treeningprogrammile. 

Sven saab uhkusega öelda, et on aidanud umbes 10 000 eestlase menüüsse tuua tervisliku smuuti. Nullist turunduskoolis on ta aidanud sadadel alustavatel ettevõtjatel jalad alla saada.

Karl Kangur

Karl Kangur on maailmatasemel SEO ekspert. Ta vastutab USA SEO agentuuri Smash Digital turunduse ja müügi eest ning lisaks sellele tegeleb ta väga aktiivselt mitmete affiliate lehtedega.

Karli kirjutatud artikleid võib leida sellistelt lehtedelt nagu Forbes, TNW, Recruiter ja Thrive Global. Tema tagasiside on leitav maailma parima lingianalüüsi tööriista ahrefs.com avalehelt.

Priit Kallas

Priit Kallas tegeleb internetiturundusega aastast 1995. Ta on DreamGrow digiagentuuri asutaja ja strateeg, mis on kasvanud 100 000 külastajani kuus.

Priit on internetiturundusest rääkinud sadadel seminaridel ja konverentsidel. Samuti on ta külalislektor Eesti ülikoolides.

 

Roland Tokko

Roland Tokko asutas 2014. aastal Eesti suurima enesearengukeskkonna Edu Akadeemia. Ta on suure missiooniga ettevõtja, kelle eesmärgiks on tuua inimestes välja nende täielik potentsiaal.

Roland on lava jaganud näiteks Robin Sharma, Robert Kiyosaki, Jack Canfield, Jean Claude van Damme ja Eric Edmeadesega.

Shalini Mody

Shalini Mody on GraceFiti online-treeningprogrammi asutaja, mis on enese eest hoolitsemise progamm naistele. GraceFiti kogukonnas on üle 8000 liikme.

Samuti on Shalini võimlemise ja professionaalse kõhutantsu taustaga ning pikaaegne treener.

Richard Rõõmusaar

Richard Rõõmusaar on Veebimajutuse turundusspetsialist ja ärikonsultant.

Richard rääkis “12 tundi turunudust” sündmusel sellest, kuidas sisuloome strateegia paika panna Veebimajutuse näitel.

 

Peeter Marvet

Peeter Marvet on IT-spetsialist, internetiaktivist ja ajakirjanik. Aastal 1999 alustas ta Tehnokratt! blogi pidamist, mida peab tänaseni.

Peeter on külalislektor Eesti Kunstiakadeemias ning tema kohta võib öelda “küberjulgeoleku ekspert”.

Taavi Kalvi

Taavi Kalvi on Google’i reklaamiagentuur Holini kaasasutaja ja arendaja.

Ta on olnud ärimentor Tallinna Loomeinkubaatoris ning aidanud erinevatel ettevõtetel enda äri Google’i reklaamidega järgmisele tasemele viia.

Indrek Saul

Indrek Saul on kasvustrateeg, kelle eesmärgiks on kiirendada ettevõtete kasvu mitmekordselt.

Indrek on praktiseerinud kokku kuus aastat kahes rahvusvahelises konsultatsiooniettevõttes, KPMG Management Consulting ning PriceWaterhouseCoopers Advisory.

Aldo Vassar

Aldo Vassar on advokaadibüroo LINDEBERG vandeadvokaat, kelle peamised tegevusvaldkonnad on tööõigus, lepinguõigus,  kinnisvara ja ehitus. Kuna Aldot on alati huvitanud infotehnoloogia ja kõik tehnikaga seonduv – lapsena tahtis ta lausa inseneriks saada –, läbis ta magistriõpingud Tartu Ülikooli IT-õiguse õppesuunal. 

Aldo on lisaks muudele tegemistele ka Tallinna Majanduskooli lektor ja Eesti Advokatuuri tööõiguse komisjoni liige.

Erkki Markus

Erkki Markus on Smaily asutaja, tegevjuht ja toote omanik. See on tema sõnul unistuste töökoht, kus on maailmatasemel tehnoloogiad, põnevad väljakutsed, bürokraatiavaba töö ja lahe kokkuhoidev meeskond. 

Kindel plaan miljonäriks saada tegi Erkkist kiiresti ettevõtja ning aastast 2005 ongi ta iseenda peremees. Ta on loonud kaks ettevõtet, millest mõlemast on kasvanud oma valdkonna liidrid.

Jürgen Veerme

Jürgen Veerme on Photopointi turundusspetsialist, kelle ülesannete hulka kuulub muuhulgas igapäevane artiklite kirjutamine Photopointi blogisse, vajadusel kaastöötajate artiklite toimetamine ja kogu ülejäänud sisu eest vastutamine. 

Jürgenist sai hingelt turundaja siis, kui ta pidi ülikoolis kõrvaleriala valima ning sattus “Turunduse aluste” loengusse. Turundus oli esimesest hetkest peale põnev ja mitmetahuline ning köidab teda siiani. 

Kairo Kraaner

Kairo Kraaner on digiturunduse entusiast ning Google Adsile spetsialiseerunud agentuuri Veebiguru looja ja strateeg. Tal on digiturunduse kogemust rohkem kui 13 aastat. 

Kairo jõudis digiturunduse juurde 2008. aastal ühes rahvusvahelises ettevõttes, kui tema juurde tuli ettevõtte juht ja ütles: “Kuule Kairo, me kulutame üüratuid summasid Google Adwordsile, ilma, et me teaksime, kuidas see töötab. Kas sa tahaksid sellega tegeleda?” Kairo viskas joonestustarbed nurka ja edasine on juba ajalugu. 

Karola Karlson

Karola Karlson on vabakutseline turundusjuht. Ta on teinud koostööd Bolti, Lingvisti, Restreami, MeetFranki, Click & Grow ja paljude teiste brändidega. Kõige enam tunneb ta oma karjääriajaloos uhkust Bolti globaalse turundustiimi ehitamise üle 3-lt inimeselt 30-le. 

Karola peab kahte edukat blog – turundus- ja kirjandusteemalist – ning on andnud endale lubaduse mitte väga kauges tulevikus turundusega hüvasti jätta ja raamatuid kirjutama hakata. 

Katrin Vilimaa-Otsing

Katrin Vilimaa-Otsing on digiturunduse ekspert ja turundusstrateeg, kes on valdkonnas tegutsenud üle kümne aasta. Üks tema lemmikprojekte on olnud Tuleva pensionifondide turule toomine, sest muutus, mis sellest kogu pensioniturul alguse sai, oli võimas. 

Katrini filosoofia nii elus kui ka äris on: tee teistele seda, mida sa tahad, et sulle tehtaks. See päriselt töötab. 

Kristi Unt

Kristi Unt on Omniva Eesti üksuse juht. Kristi on uhke selle üle, et Omniva tiim suudab mitukümmend tuhat pakki ühe päevaga muretult sihtkohta toimetada ning et Omniva on end Baltikumi partnerina tõestanud sellistele e-kaubanduse gigantidele nagu ASOS, AboutYou ja Zara. 

Kristi ärifilosoofia on lihtne: hoia oma inimesi nii nagu sa soovid, et nemad hoiaksid kliente ja sinu äri.

Raido Tamar

Raido Tamar on vabakutseline SEO-ekspert, kes aitab ettevõtetel otsingumootorites paremaid tulemusi saada. Ta on koostööd teinud nii suurte e-poodide kui väikeste nišiäridega. Edukaid SEO-projekte on tal tänaseks ette näidata juba rohkem kui 300.

Nüüdseks on Raido juba rohkem kui kümme aastat Eesti ettevõtteid aidanud ning on viimased viis aastat teinud seda oma Pärnu kontorist. 

Teet Torim

Teet Torimil on kolm ametit: ta on Nullist digiturunduse koolitaja, Tallinna Tehnikaülikooli lektor ja Eesti E-kaubanduse Liidu juhatuse liige. 

Nullist on Teedu ja Sven Nuumi ühiselt loodud ettevõte, mis on jõudnud oma valdkonnas Eesti tippu. Teedu ärifilosoofia on: protsessid ja analüüs annavad võimaluse edu korrata. 

Tõnu Väät

Tõnu Väät on Eesti E-kaubanduse Liidu tegevjuht. Ta on uhke, et praeguseks kuulub liitu juba üle 400 Eesti ettevõtte, aga ka rahvusvaheliselt näiteks Mastercard, AboutYou ja mitmed teised.

Tõnu ärifilosoofia on “Kõik on võimalik, kui seda tahta!”. Võib-olla sellepärast ongi liidu liikmete arv viimastel aastatel kahekordistunud ning E-kaubanduse Liit üks suuremaid ja aktiivsemaid erialaliitusid Eestis.

Viljo Vabrit

Viljo Vabrit on CXL Grupi ettevõtete nõukogu liige. Nende asutatud agentuur Speero on veebiäride optimeerimise valdkonnas üks maailma juhtivaid konsultatsiooniettevõtteid, mis on aidanud käivet kasvatada ka miljardiettevõtetel. Ta on teinud koostööd teiste hulgas Nuts.com-i, Adore Beauty ja Marriottiga.

Lisaks üle 10 aasta kestnud ettevõtjakarjäärile on Viljo olnud 6 aastat õpetaja ja õppejõu rollis ning panustanud seeläbi turunduse ja ettevõtluse järelkasvu.

Andrus Albi

Andrus Albi on Southwestern Consultingus müügitreener. Tema poolt juhitavad treenerid asuvad Eestis, Soomes, Lätis, Leedus, Šveitsis ja Itaalias ning nende kliendid on enamikes Euroopa riikides. Ta on teinud müügiesitlusi umbes 50 000 jagu.

Andruse treenitavad on täna nii müügiinimesed, müügijuhid kui ka ettevõtete juhid. 

Piret Ilver

Piret Ilver omab 20 Sokisahtili füüsilist poodi, loomulikult Sokisahtli e-poodi, peab soolakohvikut ning gurmeesoola poodi Salt’s Up. Sokke on ta müünud 32 ning soola 36 eri riiki. Erilisematest asukohtadest saab välja tuua Omaani ja Katari.

Iga kuu tuleb neile ekspordi turgudelt 400-500 tellimust.

Anneli Andersen

Anneli Andersen elab Norras ja aitab Eesti ettevõtetel Norra turul oma müüki käivitada. Norra turuga toimetab ta juba 2007. aastast, eksportmüügi ja äriarendusega viimased 20+ aastat. 

Anneli veab ekspordibutiiki Export2Norway. Tema maksvate klientide seas on täna ettevõtteid start-up’idest kuni 100-miljonilise käibega ettevõteteni välja. Vaid aastaga on tema jälgijate arv LinkedInis ületanud 7000 piiri.

Indrek Põldvee

Indrek Põldvee peamiseks fookuseks on ettevõtete aitamine LinkedInis. Tema klientide hulgast leiab Äripäeva, TalTechi, EBS-i, Magnumi, Eesti Töötukassa, Tehnopoli, SuperAngeli ja palju teisi ettevõtteid. Ta on oma tiimiga korrastanud professionaalselt üle 150 LinkedIni profiili.

Nad mitte ei tegutse ainult Eesits, vaid aitavad LinkedIni potentsiaali avada rahvusvahelisel tasandil. Neil on kliente lisaks kodumaale ka Soomes, Leedus, Norras, Taanis, Saksamaal, Austrias, Ukrainas ja Ungaris.

Kaidi Tiitson

Kaidi Tiitson on asutanud koos Juan Borrasega start-up’i Outvio. Aastal 2019 valiti Outvio Tartu sTARTup Day’l parimaks early-stage iduettevõtteks, millega kaasnes ka 250 000 euro suurune ingelinvesteering, millest Kaidi koos Juaniga viisakalt siiski loobus.

Kaidi tiimi poolt loodud tarkvara on leidnud lühikese ajaga äärmiselt sooja vastuvõtu Hispaanias ning on avatud ka Eestis. Outvio kaudu hallatavate tellimuste maht kasvab iga kvartaliga enam kui kahekordselt. 

Kairi Kuuskor

Kairi Kuuskor on Bold Tuesday üks asutajatest. Nende tooteid on eksponeeritud paljudel disainimessidel Londonist Milano ja Tokyoni. Nad on läbi veebipoe jõudnud 79 riiki üle maailma.

2020. aastal tegi Bold Tuesday poole aastaga ära umbes kahe aasta töö – mõtestasid ennast täiesti ümber ja tulid välja visioonitahvlitega.

Mariliis Pikkar

Mariliis Pikkar alustas rõivaste valmistamist 6-7-aastaselt ning on terve elu unistanud enda moebrändist. Ta on oma unistuse teoks teinud ja julgeb järjest suuremalt mõelda. 30% nende käibest tuleb täna läbi ekspordi, koguni 15 erinevast riigist ning palju just USAst ning Kanadast.

Mariliisi kirge ja vastutustunnet näitab see, et ta on 56h jutti teinud pruutpaaririideid, et need õigeks ajaks valmis saada.

Aleks Koha

Aleks Koha on influencer turunduse platvormi Promoty kaasasutaja ja tegevjuht. Ta on hariduselt insener ja tal on teadmistepagas nii äri- kui tehnoloogiamaailmas, mistõttu suudab ta pidevalt seoseid leida ja uusi ideid genereerida.

Promoty platvormil on tehtud üle 10 000 koostöö ning seda kasutab üle 4000 turundaja 8 riigis.

Hando Sinisalu

Hando Sinisalu on konverentsi- ja seminariäris olnud aastast 2004. Ta on korraldanud konverentse ja seminare 36 riigis, sealhulgas Ghanas, Pakistanis, Vietnamis ja Dubais.

Hando on loonud brändi Best Marketing, mis on kindlasti paljudele turundajatele ja ettevõtjatele tuntud. Ta on autoriks raamatule “The Best of Global Digital Marketing: The Storybook”.

Katrin Kiviselg

Katrin Kiviselg teeb B2B müügikonsultatsiooni start-upidele North Star Consultingus. Ta on koolitanud müügiinimesi Kanadas, Euroopas ja Austraalias. Ta olnud Directori esikaanel ja müünud 7 suve raamatuid.

Praegu on Katrini peamine fookus start-upide aitamine Baltikumis. Tema poolt aidatud start-upide hulka kuuluvad näiteks Adcash, Barking, Bolt, Eziil, MeetFrank ja Montonio.

Ketlin Kasak

Ketlin Kasak on Eesti värbamisinnovaator ja tipptasemel värbamissüsteeme pakkuva ettevõtte Kasak Solutions asutaja ja eestvedaja

Ketlini kogemustepagasis on 14 aastat töökogemust personali valdkonnas. Lisaks kõigele muule on Ketlin kirjutanud raamatu “Kuidas värvata ja hoida parimaid inimesi?”.

Meelis Anton

Meelis Anton on Cleveroni COO. Cleveroni tehnoloogia vahendusel antakse kätte üle miljoni paki kuus. Kui iga klient hoiaks kokku ühe minuti, siis kokku on see 2 aasta ajavõitu.

Cleveroni klientide hulgast võib leida sellised gigandid nagu Walmart, ASDA ja Zara.

Evelin Org

Evelin Org on turunduse spetsialist. Ta töötas üle kümne aasta hotell Viru müügi- ja turundusdirektorina.

Aastal 2018 asutas Evelin oma ettevõtte You Brand Up. Samuti on ta raamatu „Bränd nimega Sina“ kaasautor.

Olesija Saue

Olesija Saue on Goal Marketing OÜ strateeg, raamatu “Bränd Nimega Sina” kaasautor, koolitaja, AoEC poolt akrediteeritud Executive Coach, sertifitseeritud NLP PRAKTIK ja EBS Executive Education koostööpartner.

Olesija on loonud nullist oma metallivahendusfirma, käivitanud e-poe, müünud üle 5000 kliendile ja aastal 2010 võitnud edukaima sotsiaalmeedia turunduja tiitli.

Priit Kallas

Priit Kallas seisis ärimudelit kokku pannes silmitsi väljakutsega, kuidas müüa maha 40 000 € maksev maja, mille eest küsitakse 100% ettemaksu, mis kaalub 3,5 tonni, mille paigalduseks on vaja sihtriigis eraldi meeskonda. 

Tänaseks müüvad nad Iglucrafti brändi alt 100 sauna ja 100 maja aastas. Üks kuulsamaid sauna ostjaid on David Beckham.

Marten Saar

Marten Saar on SEO ekspert. Lisaks on ta aastast 2020 LiftSparki üks asutajatest. LiftSpark keskendub põhiliselt SEO-le, turundusele ja veebiarendusele.

Martenile meeldib panna seljakott selga ja käia looduses matkamas.

Liitu Turunduslaboriga

Ligipääs kõikidele koolitustele ja privaatsele foorumile
39 € + km kuus või 390 € + km aastas

  • 26 erinevat turunduse koolitust (väärtus 7670 €)
  • 100 päeva 100% raha tagasi garantii
  • Liikmeks olemisel mingit ajalist kohustust ei ole ja võid igal ajal lahkuda
  • Peale maksmist saad ettevõttele ka arve
  • Saad end ümbritseda sarnase mõttelaadiga inimestest, et neilt õppida ja tuge saada.

Täpselt see muutus, mida vajad

Liitu Turunduslaboriga