Leiad siit 17 Turunduslaborile antud tagasisidet

Kaitel Männikust
Mööblirestauraator
Miks ma olen Turunduslabori suur fänn on see, et juba esimesed videod olid väga praktilised, kohe rakendatavad ja tegid kohe elu paremaks.
Piret Oper
FendaF kaasasutaja
Minu arust on Turunduslabor hullult äge asi, aga ma olin alguses skeptiline. Mõtlesin, et kas ma saan siit ikka väärtust, aga no väärtust on siin meeletult.
Lagle Saga
Dagen Haus külalistemaja tegevjuht
Mida minu jaoks Turunduslabor loob on sellist turvalist keskkonda ja see kogukond, kes seal taga on. Mis iganes küsimus või idee, mida on vaja testida, siis siin on need inimesed olemas ja ma ei pea neid otsima kuskilt erinevatest kommuunidest.

Arborist, Arne Oad
Hind on nii taskukohane kui vähegi olla saab, selle raha eest on materjali küll ja veel ning saad teiste ekspertide käest lisaks küsida.


Ivar Leiten
Turundusjuht
Ma ei ole turundaja... aga kui sa ettevõtte omanikuna ei tea mida küsida, siis sa lased raha tuulde ja ma ei räägi siin mitte sadades, vaid tuhandetest eurodest.

Karmen Pata
Turundusjuht
Üks postitus tõi kuus või kaheksa ostu... ühe päeva jooksul...see oli nagu WOW
Anne Rebenits
Vabakutseline turundaja
Mulle meeldib see, et Turunduslaboris ei ole mingit ümber nurga mullipuhumist, vaid räägitakse konkreetselt asjadest nii nagu nad on.

Piret Ilver
Turundaja
Tegelikult on nii, et koguaeg peab õppima. Muidu mingil hetkel avastad, et teised on hoopis teise rongi peal ja sõidavad hoopis teises suunas.
Kadri Mäsak
Tegevjuht OÜ MyFinancier

Võin öelda, et minu investeering on ennast mitme-mitme-mitme kordselt ennast ära tasunud

Randes Sirk
Turundaja
Investeering vähemalt minul tasus ära enne kui ma jõudsin laboris turundusteemadeni. Teisest blokist sain raamatusoovitusi, lifehacke ja tööriistu, mida olen igapäevaselt kasutama hakanud.
Triinu Arula
Brändi Katré turundaja 
Mulle meeldib, et Turunduslaborit on lihtne ja loogiline kasutada. Mulle meeldib selle konkreetsus ja detailide rohkus.
Ulvi Kala
Tegevjuht ja omanik
Ma olen seda väga soovitanud, sest seal sa saad ABC kätte ja igaüks saab kätte selle, mida tal on vaja ja mida ta suudab sellel hetkel kuulata.
Monika Riivald
Kosmeetik, massöör ja väikeettevõtja
Sa ei pea ise jalgratast leiutama ja üksinda pusima vaid Turunduslaboris on olemas inimesed, kes sind siiralt aidata tahavad.


Eliis Õunapuu
Turundusjuht
Uusi teadmisi on saadud omajagu, aga kõige ägedam on see kogukond, mis on tekkinud. Küsida üksteiselt küsimusi ja üksteist toetada.
Margit Eerma
Juhataja
Kõige rohkem mind kõnetas sellest Turunduslaborist see, et väärtusta oma tööd. Samuti väga oluline, et kuidas sa müüd, kuidas sa eristud ning kui oluline on kliendile orienteeritus.


Sigrit Säga
Koolitaja ja sisulooja
Turunduslaboris on informatsioon nii lihtsalt üles seatud ja mul on koguaeg võimalik küsida abi Timolt endalt või teistelt liikmetelt.
Ülle Andre
Omanik
Kuna pole varem tegelenud turundamisega, siis infot on väga palju, et kuidas ja mida teha. Meeldivadki need värsked ideed ja see power, mis sealt tuleb.