501
laboranti
28
põhjalikku videokoolitust
71
eksperti
46.8 €
kuutasu (sh KM)
Katrin Vilimaa-Otsing
8.03.23

QA #18 Külaliseks digiturunduse ekspert ja turundusstrateeg Katrin Vilimaa-Otsing

08.03.2023
18:00
Zoom

Katrin Vilimaa-Otsing on digiturunduse ekspert ja turundusstrateeg, kes on valdkonnas tegutsenud üle kümne aasta. Üks tema lemmikprojekte on olnud Tuleva pensionifondide turule toomine, sest muutus, mis sellest kogu pensioniturul alguse sai, oli võimas.

Katrini filosoofia nii elus kui ka äris on: tee teistele seda, mida sa tahad, et sulle tehtaks. See päriselt töötab.

Samuti on nii elus kui ka äris kasu Daniel Kahnemani raamatust “Kiire ja aeglane mõtlemine”, mille ta soovitab kõigil  läbi lugeda. See aitab aru saada, kuidas me otsuseid vastu võtame ja miks me mõnikord kohe üldse ratsionaalselt ei käitu.

Katrinile meeldib tema töö vaheldusrikkus – saab reklaamtekste timmida, tehniliste jamadega tegeleda, kanalite ja klientidega suhelda või hoopis koolitada. Ja kui tundubki, et läheb igavaks, teatab Google uuest megauuendusest, mis tähendab paljude asjade ümber õppimist ja tegemist.

Katrinil on eesmärk käia ära kõigis maailma riikides. Praeguseks on linnuke 33 riigi ees, kusjuures 8-s neist käisid nad abikaasaga spontaanse otsuse tulemusena 2-kuulise ümbermaailmareisi käigus.

Kõnes saad teada:
  • kuidas oma turundussüsteem üles ehitada;
  • mis kontod, mis struktuur ja mis peaks olema sinu omandis;
  • milliseid vigu tehakse ja mida kindlasti peaks vältima;
  • erinevad automatiseerimise võimalused;
  • müügitunnelid
  • ning lisaks vastame sinu küsimustele.

Tuleme Zoomis kokku ning vastame vahepeal tekkinud küsimustele. Ja kui sul endal küsimusi pole, siis saad teiste küsimustele vastuseid kuulates endale mõne mõtte või idee juurde. Need on alati hästi mõnusa energiaga ja kasulikud kokkusaamised.

Registreerimine ei ole vajalik ning meeldetuletused saadan ka. Sina mõtle, mille kohta tahaksid küsida ja pea meeles seda, et Laboris ei ole lolle küsimusi.